Uitnodiging ALV 15 juni 2021

Uitnodiging ALV 15 juni 2021

Graag nodigen wij alle leden uit voor de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van onze vereniging! Samen met u willen wij onze club verbeteren.

Kom langs op dinsdag 15 juni a.s. vanaf 19.30 uur!

Wij zullen de plannen voor het komende jaar toelichten, en deze avond is natuurlijk het moment voor onze leden om aan het bestuur laten weten wat voor hen belangrijk is. Er staan o.a. 2 belangrijke onderwerpen op de agenda, waarbij het belangrijk is dat onze leden meedenken: de vervanging van tennisbanen en een systeem voor digitaal afhangen.

Op deze pagina vind je de agenda & benodigde financiële stukken, alle verdere gegevens zullen op de avond gepresenteerd worden op een scherm. In verband met duurzaamheid worden de stukken niet meer geprint!

namens het bestuur, Annemarie Thijssen-Kerkhoven, secretaris

Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering T.V. Ilpendam

Datum: Dinsdag 15 juni 2021
Ontvangst: 19.15 uur
Aanvang: 19.30 uur
Locatie: het terras van ons clubhuis TV Ilpendam (COVID-proof in de buitenlucht! Daarbij vragen we iedereen om de maatregelen in acht te nemen: houd afstand, bij klachten thuis blijven, bezoekers worden geregistreerd, handen wassen)

Hier de linkjes naar:
Agenda jaarvergadering 15 juni 2021
Financieel jaarverslag van 2020
Exploitatie & Balans 2020
Ledenadministratie jaarverslag van 2020
Notulen ALV 2020

Tot ziens op 15 juni!