Digitaal afhangen per 1 september!

Digitaal afhangen per 1 september!

Vanaf 1 september gaan we digitaal afhangen op onze club! Het mooie oude houten afhangbord wordt vanaf 1 september niet meer gebruikt als afhangbord*. Het zal misschien even wennen zijn, maar het heeft veel voordelen dus het bestuur is heel blij dat we deze stap nemen. Om gebruik te maken van het systeem, moet je eerst de knltb.club-app downloaden in de App Store of Google Play. Deze app geeft nog veel meer mogelijkheden, wij beginnen met digitaal afhangen! Deze week krijgen alle leden een handleiding (op het emailadres waarmee men staat ingeschreven bij de ledenadministratie), en hij staat op deze pagina (klik voor link), handig om de app alvast te downloaden en uit te proberen. Heb je vragen of opmerkingen? Neem dan contact op met Wesley via ledenadministratie@tvilpendam.nl. De instellingen staan nog niet vast, we staan zeker open voor feedback!

App Store
Google Play

*maak je geen zorgen over het prachtige unieke houten afhangbord, dit krijgt een ereplek in ons clubhuis!